Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

16 edycja konkursu Lady D. - Dama z Niepełnosprawnością

Data publikacji: 2018-06-11, Data modyfikacji: 2018-06-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Poseł do Parlamentu Europejskiego Marek Plura zaprasza na 16 edycją konkursu Lady D. - Dama z Niepełnosprawnością.Ideą konkursu jest promowanie niepełnosprawnych kobiet, które osiągnęły życiowe sukcesy, realizują swoje pasje, są inspiracją, oparciem i wzorem dla innych. W trakcie konkursu zostaną wybrane laureatki z każdego powiatu województwa śląskiego, w takich kategoriach jak: kultura, sport, zaangażowanie społeczne, kariera zawodowa i dobry start. Laureatki zostaną uhonorowane odpowiednim tytułem, dyplomem oraz nagrodą rzeczową.Kandydatką powinna być niepełnosprawna kobieta pracująca lub działająca na terenie powiatu.Uroczysta Gala Lady D. została zaplanowana na 3 grudnia, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.Zgłoszenia można nadsyłać za pomocą formularza, który należy pobrać ze strony www.plura.pl i przesłać na adres e-mail: marek.plura-office@ep.europa.eu bądź na adres pocztowy biura w Katowicach tj. ul: Ceglana 4a, 40-514 Katowice.Organizator zaprasza do zgłaszania kandydatek oraz promowania idei konkursu.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/1908-16-edycja-konkursu-lady-d-dama-z-niepelnosprawnoscia.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola