Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

#6 OS na czas OFF ROAD Team Lubliniec Patrol Vitara Honda CRV Jeep wj xj Frontera Pajero 1 Defender

 
Zapraszam do obejrzenia i do wspólnych wyjazdów z nami :) Wbijajcie na Naszą stronę Facebook "OFF ROAD Team Lubliniec" facebook.com/offroadteaml... Zapraszam również na Naszą stronę Facebook "CR-V Team Honda Poland" facebook.com/crvteampl/ oraz forum: crv-team.pl/index.php Forum poświęcone miłośnikom samochodów Honda CR-V, pomoc techniczna, wspólne spoty i zloty, tam też znajdziecie moją pomarańczową Hanie oraz modyfikacje których w niej dokonałem. Mile widziane łapki w górę i zachęcam do subskrypcji kanału. Pozdrawiamy !!! Zobacz Moje pozostałe filmy :) subtitles in English: I invite you to watch and to joint trips with us :) Visit our Facebook page "OFF ROAD Team Lubliniec" facebook.com/offroadteaml... I also invite you to our Facebook page "CR-V Team Honda Poland" facebook.com/crvteampl/ and forum: crv-team.pl/index.php A forum dedicated to car enthusiasts of Honda CR-V, technical support, joint spots and gold, there you will find my crv and modifications which I made in it. We welcome your feet up and encourage you to subscribe to the channel. Best Regards !!! See My other movies!

 


Szymon HienaEcho
 
Data pliku video: 2018-11-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola