Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Aktualne dane dotyczące ORGANIZACJA PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO W GMINACH POWIATU LUBLINIECKIEGO OBOWIĄZUJĄCA od 01.02.2018 r.

Data publikacji: 2018-03-20, Data modyfikacji: 2018-03-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, iż od dnia 19 marca 2018 roku nastąpiła zmiana w rozkładzie na linii: Lubliniec-Tarnowskie Góry - stosowana informacja została umieszczona już na stronie głównej Starostwa Powiatowego w Lublińcu www.lubliniec.starostwo.gov.pl/

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/1774-aktualne-dane-dotyczace-organizacja-publicznego-transportu-zbiorowego-w-gminach-powiatu-lublinieckiego-obowiazujaca-od-01-02-2018-r.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola