Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

APEL "ZIMA"

Data publikacji: 2018-12-19, Data modyfikacji: 2018-12-22
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z trwającym okresem zimowym zwracam się do Państwa z apelem o czujność i wrażliwość w stosunku do osób zagrożonych i potrzebujących pomocy naszej Gminy. Dotyczy to w szczególności osób bezdomnych, ubogich, starszych oraz niepełnosprawnych. Proszę również o zwrócenie uwagi na osoby bezdomne będące pod wpływem alkoholu, które tracą życie często z powodu wychłodzenia i upojenia alkoholowego.Apeluję abyśmy wspólnie, zapobiegali zagrożeniu życia potrzebującym osobom. Pojawiające się trudne sytuacje proszę zgłaszać do:- Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lublińcu, ul. Oświęcimska 30,tel. 34 356 20 05 lub 34 353 19 15 lub- Straży Miejskiej w Lublińcu, ul. Paderewskiego 5,tel. 986 lub 34 353 01 00 wew. 121,- na telefon alarmowy 112. Jednocześnie informuję, iż od dnia 1 listopada 2018r, na terenie województwa śląskiego dostępna jest bezpłatna, całodobowa infolinia dla osób bezdomnych pod numerem telefonu 987, gdzie osoby zainteresowane mogą uzyskać informacje na temat miejsc noclegowych, jadłodajni oraz punktów, gdzie udzielana jest pomoc rzeczowa, finansowa, prawna i medyczna. Burmistrz Miasta Lublińca

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/2269-apel-zima-burmistrza-miasta-lublinca.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola