Belka
Poniedziałek, 1 Marca 2021   imieniny: Antonina, Antoni, Albin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ferie zimowe na Basenie Krytym

Data publikacji: 2019-02-15, Data modyfikacji: 2019-02-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Serdecznie zapraszamy dzieci na kurs nauki pływania w ramach programu „Już pływam”, realizowanego corocznie podczas Zimowej szkółki nauki pływania pod nazwą „Ferie zimowe na Basenie Krytym”. Zajęcia będą prowadzone w grupach początkująca i pływająca codziennie od godziny 900 do 1200 w dniach od 18.02. do 22.02.2019 roku na Basenie Krytym w Lublińcu ul. Powstańców Śl. 42.Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie kultury fizycznej, zmobilizowania dzieci i młodzieży do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.Uczestnicy nauki pływania, powinni mieć ukończone 8 lat. Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami w celu podpisania zgody. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego Instruktora Pływania. Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń na adres e-mail: plywaniezapisy.lubliniec@op.pl (po wpłynięciu zgłoszenia, organizator odeśle odpowiedz o przyjęciu i informację o zajęciach) lub telefonicznie: 502 276 218 Liczba miejsc ograniczona. Kurs bezpłatny.Serdecznie zapraszamy.Informacje tel. : 502 276 218 Organizator : Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcui WOPR Lubliniec

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/2374-ferie-zimowe-na-basenie-krytym.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola