Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

II miejsce dla ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o. w Konkursie "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej"

Data publikacji: 2018-10-19, Data modyfikacji: 2018-10-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Miło nam poinformować, że lubliniecka firma ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o. zajęła drugie miejsce w XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej”. Organizatorem konkursu był Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach a do finału etapu regionalnego zakwalifikowało się 17 pracodawców z województwa śląskiego. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 17 października b.r w na scenie „Malarni” Teatru Śląskiego w Katowicach statuetkę zwycięstwa w kategorii – zakład pracy od 51 do 250 osób odebrał w imieniu firmy Elhand – Mistrz Produkcji Pan Marek Lech. Oprócz faktu, że nagroda ta wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku firmy to jednocześnie udział w konkursie jest dowodem na to, że kwestie stanu bezpieczeństwa zdrowia, życia pracowników oraz higieny pracy są jednym z priorytetów firmy.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/2177-ii-miejsce-dla-elhand-transformatory-sp-z-o-o-w-konkursie-pracodawca-organizator-pracy-bezpiecznej.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola