Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

INFORMACJA

Data publikacji: 2018-10-12, Data modyfikacji: 2018-10-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z przystąpieniem do realizacji 2 etapu zadania inwestycyjnego związanego z przebudową drogi gminnej ulicy Mickiewicza w Lublińcu wraz z wymianą sieci wodociągowej i przebudową kanalizacji deszczowej  informuję, że w dniu 19 października 2018 r. zamknięty dla ruchu kołowego zostanie odcinek ulicy od skrzyżowania z ul. Św. Anny i Oświęcimską (skrzyżowanie pozostanie przejezdne) do skrzyżowania z ul. Ogrodową i E. Stein (skrzyżowanie pozostanie częściowo przejezdne). Realizacja robót powodować będzie utrudnienia w dostępie do posesji, szczególnie w zakresie dostaw i dojazdu do budynków, w których prowadzona jest działalność gospodarcza. Szczególną ostrożność winni zachować piesi, korzystający z przebudowywanych odcinków chodnika oraz w rejonie prowadzonych robót. W przypadku konieczności dojazdu do posesji od strony ulicy Mickiewicza,  termin i sposób dojazdu należy uzgodnić z wykonawcą robót, firmą BET-BRUK, tel. 34 373 42 01; 0609 797 248. Planowany czas zamknięcia – do 14.12.2018 r.   W załączeniu organizacja.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/2163-informacja-65.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola