Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja dotycząca PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 8

Data publikacji: 2017-08-29, Data modyfikacji: 2017-08-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Rodzice dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 8 Z uwagi na trwające czynności odbiorowe związane z modernizacją budynku Przedszkola Miejskiego nr 8 nowy rok szkolny przywitamy 1 września wyjątkowo w Miejskim Domu Kultury.Pobyt dzieci w Miejskim Domu Kultury możliwy jest w godzinach 6:00 – 15:30.Prosimy Rodziców, w miarę możliwości, o zapewnienie w tym dniu opieki w domu.Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności lub nieobecności dziecka do dnia 31.08.2017r do godziny 16:00 drogą elektroniczną,na adres przedszkole8@vp.pl lub telefonicznie pod numerem 608076702 oraz 34 353 01 00 wew. 134, 125. Za zaistniałą sytuację i wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.                            Burmistrz Miasta Lublińca                                                 Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 8                          

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/1415-informacja-dotyczaca-przedszkola-miejskiego-nr-8.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola