Belka
Poniedziałek, 1 Marca 2021   imieniny: Antonina, Antoni, Albin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja ważna dla użytkowników wieczystych !!!

Data publikacji: 2019-03-18, Data modyfikacji: 2019-03-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Urząd Miejski w Lublińcu przypomina, iż 31 marca 2019 r. mija termin uregulowania opłat z tytułu użytkowania wieczystego.Dotyczy to nieruchomości: zabudowanych garażami, przeznaczonych na działalność gospodarczą, przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe a niezabudowanych budynkiem mieszkalnym Ponadto przypominamy również, iż od dnia 1 stycznia 2019 r. obowiązuje ustawa o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów dotyczy gruntów zabudowanych wyłącznie budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub mieszkalnymi wielorodzinnymi.Właścicielom, którzy zgłoszą zamiar jednorazowego wniesienia opłaty w 2019 r. przed wydaniem zaświadczenia, będzie udzielona pisemna informacja o wysokości opłaty jednorazowej i o terminie jej wniesienia z uwzględnieniem bonifikaty, jeżeli spełnione zostaną przesłanki do jej udzielenia.W przypadku pytań, proszę o kontakt z Wydziałem Nieruchomości i Zagospodarowania Przestrzennego – nr telefonu: 34 3530100 wew. 127.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/2446-informacja-wazna-dla-uzytkownikow-wieczystych.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola