Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje projektu uchwały w sprawie zmiany statutu Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. J. Lompy w Lublińcu

Data publikacji: 2019-01-14, Data modyfikacji: 2019-01-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do konsultacji projektu uchwały w sprawie zmiany statutu Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. J. Lompy w Lublińc. Uwagi i opinie można składać do 18 stycznia 2019 r. listownie, osobiście w urzędzie lub za pomocą poczty elektronicznej na adres ngo2@lubliniec.pl. Liczy się data wpływu do Urzędu. Anonimowe uwagi nie zostaną uwzględnione.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/2304-konsultacje-projektu-uchwaly-w-sprawie-zmiany-statutu-miejsko-powiatowej-bibliotece-publicznej-im-j-lompy-w-lublincu.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola