Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KPP Lubliniec przekroczenie uprawnień w celu osobistym

 
KPP Lubliniec Kampa Dominik kierowca wozu służbowego i Olczyk Damian pasażer.Kampa robi zagrożenie katastrofą w ruchu lądowym,oba przekraczają uprawnienia w celach osobistych bez wykroczenia Panu chcą mu je przypisać,aby bloczek mandatowy wypisać celem szybkiego złożenia i wystawienia do Naczelnika WRD pisma o awans.Strasząc,znęcając się fizycznie znów strasząc w tym Olczyk zniesławiając Pana przy busie a potem prewencja Pana wypuszcza bo nie ma powodu by go przetrzymywać w busie służbowym.My znamy te numery na tym robią awanse na lewiźnie i fałszywych zdarzeniach a potem się znęcać aby dać im dowodzik osobisty i mandacik zrobić lewy.Sąd Rejonowy w Lublińcu nie będzie długo zwlekał i tą sprawę zamknie jeśli powstanie.Pozdrawiam ziomy co Pana znają.Uwaga pasożyty z Policji awansu szukają po Lublińcu nieuczciwego, pilnujcie się mieszkańcy i przyjezdni. Wyjeżdżanie paliwa służbowego w celach prywatnych tez podlega pod przekroczenie uprawnień w celach osobistych z naruszeniem interesu publicznego skarbu państwa.Dziwne że w tej wsi Panu nikt nie pomógł aby jakieś parasolki czy kija od miotły przynieść lub polać ich pomyjami z wiadra.No cóż nie każdy jest pomocny i odważny wtedy kiedy być musi.

 


Dino Dink
 
Data pliku video: 2015-04-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola