Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

LUBLINIEC WYSOKO W KOLEJNYM RANKINGU SAMORZĄDOWYM

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Z uwagi na zbliżające się wybory, tworzonych jest wiele rankingów samorządów. Również autorzy tygodnika „Wspólnota” przygotowali ranking wydatków inwestycyjnych samorządów w latach 2015-2017. Pod uwagę wzięta została całość wydatków poniesionych na inwestycje w ostatnich trzech latach (2015-2017). Wyniki rankingu wskazują, że w kategorii „Miasta Powiatowe” z 267 miast, Lubliniec awansował z miejsca 42 w latach 2013-2015 na miejsce 26. To kolejny dowód na to, że nasze miasto wyróżnia się dobrze prowadzoną gospodarką finansową i dużą aktywnością inwestycyjną, a także skutecznym pozyskiwaniem środków unijnych. Więcej ...

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/2159-lubliniec-wysoko-w-kolejnym-rankingu-samorzadowym.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola