Belka
Poniedziałek, 1 Marca 2021   imieniny: Antonina, Antoni, Albin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"MYŚLIMY O JUTRZE - DZIAŁAMY DZIŚ"

Data publikacji: 2019-03-07, Data modyfikacji: 2019-03-08
A A AWydrukDrukuj  
 
„Myślimy o jutrze – działamy dziś” to projekt przygotowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu, który znalazł się w 2019 roku wśród 46 podmiotów z całego kraju wyłonionych w konkursie „Od zależności do samodzielności” organizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.Projekt o wartości prawie 70 tysięcy zł (69.210 zł) skierowany jest do rodzin wychowujących dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym ze zdiagnozowanym zespołem Aspergera.„Myślimy o jutrze – działamy dziś” jest czwartym projektem realizowanym przez Ośrodek na terenie Lublińca mającym na celu podniesienie jakości życia dzieci dotkniętych różnorodnymi zaburzeniami rozwoju. Realizatorzy projektu wyrażają nadzieję, że obecny projekt, jak i poprzednie trzy w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy funkcjonowania dzieci w rodzinach i najbliższym otoczeniu, a także poszerzają wiedzę na temat zaburzeń rozwoju dzieci i metod pracy z nimi, wskazują na potrzebę utrwalania tej wiedzy i kontynuacji rehabilitacji.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/2418-myslimy-o-jutrze-dzialamy-dzis.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola