Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nasza krew - Nasza Ojczyzna

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-10-31
A A AWydrukDrukuj  
 
12 grudnia odbędzie się ogólnopolska akcja oddawania krwi przez przedstawicieli służb mundurowych. Zapraszamy pomiędzy godziną 8.00 a 12.00 do mobilnego punktu pobierania krwi, w Katowicach przed Śląskim Urzędem Wojewódzkim, od strony ulicy Jagiellońskiej. Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak oraz Ministerstwo Sprawiedliwości i Ministerstwo Zdrowia.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.slaska.policja.gov.pl/k13/informacje/wiadomosci/246173,Nasza-krew-Nasza-Ojczyzna.html
lubliniec.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: lubliniec.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola