Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policja ponad 60km/h za szybko! Lubliniec. Ponad 100km/h w miescie!! DK46

 
HPP L004 rejestracje oznakowanego pojazdu marki KIA, prowadzacego przez stroza prawa z lublinieckiej drogowki, ktory przed paroma minutami schowal suszarke, na ktora w miejscowosci Lisow zlapal nie jednego kierowce za przekroczenie predkosci. Ponad 100km/h w miescie!! (DK46 Kochanowice) Ponad 100km/h na ograniczeniu do 40km/h!! (ulica Klonowa, Lubliniec) Ponad 120km/h na ograniczeniu do 70km/h (ponownie ulica Klonowa, Lubliniec) Ponad 100km/h w terenie zabudowanym (ulica Klonowa, Lubliniec) Ponad 130km/h w terenie niezabudowanym!! (wyjazd z Kochanowic) DK46 Czestochowa - Lubliniec; miejscowosci: Kochanowice, Lisow i Lubliniec

 


donkamillo1992
 
Data pliku video: 2014-09-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola