Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

spektakl "Więzi Wolności"

Data publikacji: 2018-05-30, Data modyfikacji: 2018-05-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Stowarzyszenie "Złote Lata" oraz Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lublińcu zapraszają na spektakl "Więzi Wolności", który odbędzie się 6 czerwca 2018 roku o godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Wstęp wolny. Spektakl powstał w ramach projektu pt. "Patriotyzm wczoraj i dziś". Głównym przesłaniem artystycznego występu jest uświadomienie roli i znaczenia symboli narodowych takich jak: godło, flaga, hymn i Polska Walcząca w środowisku lokalnym. Jest również okazją do uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W przedstawieniu biorą udział nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Lublińcu oraz seniorzy działający przy DDP Klub Seniora w Lublińcu. Projekt dofinansowany jest przez Burmistrza Miasta Lublińca.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/1878-spektakl-wiezi-wolnosci.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola