Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Święto Policji w Lublińcu

Data publikacji: 2018-07-18, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzisiaj w Koszęcinie na terenie Zespołu Pieśni i Tańca " Śląsk" odbyły się uroczystości Święta Policji. Lublinieckie obchody zaszczycił swoją obecnością nadinsp. Krzysztof Justyński Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Podczas uroczystości z okazji 99 rocznicy powstania Policji Państwowej mianowano na wyższe stopnie policyjne 42 funkcjonariuszy i wręczono listy gartulacyjne pracownikom cywilnym lublinieckiej policji.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.slaska.policja.gov.pl/k13/informacje/wiadomosci/238039,Swieto-Policji-w-Lublincu.html
lubliniec.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: lubliniec.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola