Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

V Gala Wolontariatu

Data publikacji: 2017-10-26, Data modyfikacji: 2017-10-26
A A AWydrukDrukuj  
 
4 grudnia w Miejskim Domu Kultury już po raz 5 odbędzie się Gala Wolontariatu organizowana przez Dom Pomocy Społecznej "Zameczek" i Zakład Karny w Lublińcu, pod honorowymi patronatami Burmistrza Miasta Lublińca oraz Starosty Lublinieckiego. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie, którego celem jest podziękowanie wolontariuszom, którzy działają w różnych obszarach życia społeczności lokalnej. Konkurs skierowany jest do: - instytucji publicznych (szkoły, biblioteki, domy kultury, szpitale, świetlice środowiskowe, domy pomocy społecznej, domy dziecka itp.), - organizacji pozarządowych (stowarzyszenia, fundacje), - instytucji korzystających z pomocy wolontariuszy, - osób indywidualnych, - wolontariuszy, współpracujących i wspierających ruch wolontarystyczny w Lublińcu i powiecie lublinieckim.   Ponadto podczas Gali przyznany zostanie tytuł Wolontariusza Roku 2017 Miasta Lublińca. Do tytułu może zostać zgłoszony mieszkaniec Miasta Lublińca, który w okresie od listopada 2016 r. do listopada 2017 r. podejmował szczególne działania na rzecz wolontariatu.   W załączeniu znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy kandydata do tytułu „Wolontariusz Roku 2017 Miasta Lublińca”.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/1555-v-gala-wolontariatu.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola