Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Weź udział w konsultacjach!

Data publikacji: 2018-05-29, Data modyfikacji: 2018-05-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Weź udział w konsultacjach! Rada Miejska w Lublińcu 24 maja 2018r. przyjęła uchwałę nr 514/XLIX/2018 w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Miasta Lublińca dotyczących wejścia Miasta Lublińca w skład związku metropolitalnego w województwie śląskim– Górnośląsko–Zagłębiowskiej Metropolii W związku z wejściem w życie ustawy o związku metropolitalnym w województwie śląskim, każda gmina, mająca wejść w skład związku, jest zobowiązana do przeprowadzenia konsultacji społecznych wśród swoich mieszkańców. Celem tych konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców na temat przystąpienia gminy, którą zamieszkują do związku metropolitalnego. Na podstawie ww. uchwały oraz Zarządzenia Nr 104/2018 Burmistrza Miasta Lublińca z dnia 28 maja 2018r. Każdy mieszkaniec będzie mógł odpowiedzieć na następujące pytanie:„Czy jest Pani/Pan za wejściem Miasta Lublińca w skład związku metropoliralnego w województwie śląskim - Górnoślasko-Zagłębiowskiej Metropolii, o którym mowa w art. 1 ust.2 i 3 ustawy z dnia 9 marca 2017 o związku metropolitalnym w województwie śląskim?” Konsultacje społeczne to głos doradczy mieszkańców gminy, na podstawie którego rada gminy podejmuje ostateczną decyzję. Mieszkańcy Lublińca mogą wziąć udział w konsultacjach:1) w formie tradycyjnej – za pomocą formularza papierowego, który można pobrać od dnia 29.05.2018a) w Urzędzie Miejskim w Lublińcu (pokój Nr 7 w biurze podawczym, parter),b) w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu,c) w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu,d) z Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Lublińca w formacie .pdf.2) w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy epuap Wypełnione formularze wyrażenia opinii w konsultacjach społecznych można złożyć:1.tradycyjnie: w urnie Urzędu Miejskiego w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 5 - pokój nr 7 (parter) w biurze podawczym,2.elektronicznie: przesyłając skan formularza wyrażenia opinii za pośrednictwem platformy ePUAP . Formularz wyrażenia opinii można pobrać wdo pobrania - TUTAJ Uchwała nr 514/XLIX/2018 w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Miasta Lublińca dotyczących wejścia Miasta Lublińca w skład związku metropolitalnego w województwie śląskim– Górnośląsko–Zagłębiowskiej Metropolii Zarządzenie Nr 104/2018 Burmistza Mista Lublińca z dnia 28 maja 2018r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami Miasta Lublińca dotyczących wejścia Miasta Lublińca w skład związku metropolitalnego w województwie śląskim – Górnośląsko- Zagłębiowskiej Metropolii. Więcej o Górnośląskim Związku Metropolitalnym - http://www.gzm.org.pl

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.eu/index.php/1875-wez-udzial-w-konsultacjach.html
Urząd Miejski w Lublińcu, Źródło artykułu: lubliniec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola