Belka
Poniedziałek, 15 Października 2018   imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

INFORMACJA

Data dodania: 2018-10-12
W związku z przystąpieniem do realizacji 2 etapu zadania inwestycyjnego związanego z przebudową drogi gminnej ulicy Mickiewicza w Lublińcu wraz z wymianą sieci wodociągowej i przebudową kana... więcej »
 
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Data dodania: 2018-10-12
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ   Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja oraz o szczególnej misji polegaj&... więcej »
 
 

PROCEDURA POZAKONKURSOWA NA DOTACJĘ DLA...

Data dodania: 2018-10-12
Burmistrz Miasta Lublińca przedstawia ofertę organizacji pozarządowej z pominięciem otwartego konkursu ofert Stowarzyszenia Żołnierzy Wojsk Specjalnych „Zjednoczeni Zwyciężymy”na... więcej »
 
 

Informacja dla mediów

Data dodania: 2018-10-12
Informujemy, że w okresie od 15 do 19 października 2018 roku w zastępstwie oficera prasowego KPP w Lublińcu asp. szt. Iwony Ochman, pilnych informacji prasowych będzie udzielał w dniach 15-16 paź... więcej »
 
 

Wypadek śmiertelny pomiędzy Zawadzkim a Koszwicami

Data dodania: 2018-10-12
Lublinieccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano na odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Zawadzkie a Koszwicami. W wyniku zderzenia dwóch pojazd... więcej »
 
 

W poniedziałek rozpocznie się Tydzień Mediacji

Data dodania: 2018-10-12
W poniedziałek rozpocznie się Tydzień Mediacji. W tym roku Międzynarodowy Dzień Mediacji został wyznaczony na dzień 18 października. Ogólnopolska inicjatywa ma na celu upowszechnienie... więcej »
 
 

LUBLINIEC WYSOKO W KOLEJNYM RANKINGU SAMORZĄDOWYM

Data dodania: 2018-10-11
Z uwagi na zbliżające się wybory, tworzonych jest wiele rankingów samorządów. Również autorzy tygodnika „Wspólnota” przygotowali ranking wydatków inwestycyjny... więcej »
 
 

Włamywacze do altanek zatrzymani

Data dodania: 2018-10-11
Lublinieccy kryminalni zatrzymali dwóch nastolatków podejrzanych o włamania do altanek na terenie ogródków działkowych. Stróże prawa odzyskali skradzione przedmioty i ustalają... więcej »
 
 

Ranking Samorządów 2018

Data dodania: 2018-10-09
  Wczoraj w Warszawie ogłoszono wyniki 14 rankingu najlepszych samorządów w Polsce. W kategorii Gminy Miejskie i Miejsko-Wiejskie na 857 miast, Lubliniec znalazł się na 36 miejscu w gronie 4 ... więcej »
 
 

Ogłoszenie

Data dodania: 2018-10-09
Dyrektor Żłobka Miejskiego w Lublińcu, z siedzibą: ul. Sobieskiego 13, 42-700 Lubliniec zaprasza do złożenia oferty na sprzedaż, dostawę i montaż myjni-dezynfektora do nocników, ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 69
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola