Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Lubliniec, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice
Belka
Wtorek, 21 Sierpnia 2018   imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Miniony weekend na drogach

Data dodania: 2018-08-20
Pomimo sprzyjającej aury, w ostatnich dniach na terenie powiatu doszło do kilku zdarzeń drogowych. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale były utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują... więcej »
 
 

Chroń swój rower przed kradzieżą

Data dodania: 2018-08-20
Lublinieccy policjanci apelują do właścicieli rowerów o właściwe zabezpieczenia swoich jednośladów. W ostatnich dniach na terenie powiatu mundurowi odnotowali kilka kradzieży. Stoso... więcej »
 
 

Okazał się nie ofiarą rozboju, a sprawcą wykroczeń

Data dodania: 2018-08-17
Policjantom ustalającym jego tożsamość podał nieprawdziwe dane, a udzielającej mu pomocy kobiecie opowiedział historyjkę o rozboju z sobą w roli ofiary. W ciągu kilkunastu minut lu... więcej »
 
 

Wpadł na kradzionym rowerze. Poszukiwany...

Data dodania: 2018-08-17
Lublinieccy policjanci zatrzymali kierującego rowerem, który nie posiadał wymaganego przepisami oświetlenia. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna w poniedziałek wieczorem (... więcej »
 
 

Policjanci przypominają - Plac Mańki to nie parking!

Data dodania: 2018-08-17
Zwiększanie bezpieczeństwa poprzez eliminowanie wykroczeń związanych z niewłaściwym parkowaniem, to jedno z zadań zawartych w planach priorytetowych dzielnicowych st. sierż. Macieja Praskieg... więcej »
 
 

Podsumowanie działań "Kaskadowy pomiar prędkości"

Data dodania: 2018-08-16
W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, we wtorek lublinieccy policjanci prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Kaskadowy pomiar prędkości”. W trakcie akcji... więcej »
 
 

Kradzież, której nie było

Data dodania: 2018-08-16
Mieszkaniec Lublińca zawiadomił policjantów o odnalezieniu roweru, który skradziono mu kilka dni wcześniej. Mundurowi pojechali na miejsce, przyjęli zawiadomienie, przeprowadzili oględziny i ... więcej »
 
 

Policyjne działania "Alkohol i narkotyki"

Data dodania: 2018-08-16
Dzisiaj Policja prowadzi ogólnopolskie działania pn. „ALKOHOL i NARKOTYKI”, ukierunkowane na eliminowanie z ruchu drogowego osób będących w stanie po użyciu alkoholu lub środka dz... więcej »
 
 

Procedura pozakonkursowa na dotację dla organizacji...

Data dodania: 2018-08-16
Burmistrz Miasta Lublińca przedstawia ofertę organizacji pozarządowej z pominięciem otwartego konkursu ofert - Lublinieckiego Klubu Sportowego „SPARTA” Lubliniec na realizację zadania publiczne... więcej »
 
 

Procedura pozakonkursowa na dotację dla organizacji...

Data dodania: 2018-08-16
Burmistrz Miasta Lublińca przedstawia ofertę organizacji pozarządowej z pominięciem otwartego konkursu ofert - STB Energia na realizację zadania publicznego "Ogólnopolski Turniej Badmintona –... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 58
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola