Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Informacja dla użytkowników wieczystych gruntów...

Data dodania: 2018-12-14
Szanowni Państwo, z dniem 1 stycznia 2019r., na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych... więcej »
 
 

Wspólne działania Policji i Żandarmerii Wojskowej.

Data dodania: 2018-12-14
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu wraz z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej z Lublińca w ramach akcji "Bezpieczny Pieszy" wspólnie dbają o bezpiec... więcej »
 
 

Zaginął Dawid Drynda.

Data dodania: 2018-12-13
Lublinieccy policjanci poszukują Dawida Dryndy. 17-letni mieszkaniec Lublińca, 3.12.2018r. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Mundurowi proszą o kontakt osoby posiadające informac... więcej »
 
 

Postanowienie

Data dodania: 2018-12-13
Postanowienie Przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublińcu w sprawie zwołania sesji Rady Miejskiej w Lublińcu na dzień 20 grudnia 2018 r. o godz. 14.00. Czytaj więcej... więcej »
 
 

Lubliniecka Policja apeluje!

Data dodania: 2018-12-12
Nie bądźmy obojętni na przypadki kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. więcej »
 
 

Debata w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu.

Data dodania: 2018-12-11
W dniu dzisiejszym funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu gościli w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu, gdzie wraz z pedagogiem szkolnym Panią Jolantą Sygudą zorganizowali dla uczni&oac... więcej »
 
 

Wypadek w Woźnikach.

Data dodania: 2018-12-10
W dniu 09.12.2018r. krótko po godzinie 4 rano oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na nowo budowanym odcinku autostrady A 1 w rejonie Woźnik. więcej »
 
 

Ruszyła kampania "Seniorze nie daj się oszukać".

Data dodania: 2018-12-10
Policja wraz z Prezesem UOKIK podjęła wspólne działania w celu przeprowadzenia kampanii społecznej pod hasłem "Seniorze, nie daj się oszukać". więcej »
 
 

Działania "Bezpieczny Pieszy" zakończone.

Data dodania: 2018-12-10
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu przeprowadzili w ubiegły piątek kolejne działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych. więcej »
 
 

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w listopadzie.

Data dodania: 2018-12-06
Mieszkańcy powiatu lublinieckiego bardzo chętnie korzystają z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa - nowoczesnego narzędzia przeznaczonego kontaktu z Policją. Od początku działani... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 78
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola