Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Młodzież pomogła dzielnicowemu w realizacji planu priorytetowego

Data publikacji: 2018-09-23, Data modyfikacji: 2018-09-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Lublinieccy dzielnicowi prowadzą działania w ramach opracowanych planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Zaśmiecanie terenu w rejonie Krzyża Milenijnego na Lipskiej Górce to problem sygnalizowany przez mieszkańców dzielnicowemu asp. szt. Dariuszowi Pinkowskiemu. W piątek, w jego rozwiązaniu dzielnicowemu pomagała młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lublińcu.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.slaska.policja.gov.pl/k13/informacje/wiadomosci/243046,Mlodziez-pomogla-dzielnicowemu-w-realizacji-planu-priorytetowego.html
lubliniec.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: lubliniec.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola