Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sprawca pobicia Lubliniec

 
Wrzucam ponownie ponieważ film wcześniej został usunięty Sprawca brutalnego pobicia w miejscowości Lubliniec Kopał po głowie aby zabić jego miejsce to więzienie Kochanowice Ostrów Lubockie Kochcice Koszęcin Kokotek Wierzbie Strzebiń Herby Lisów Lisowice Lubecko Kokotek Posmyk Pawonków Truskolasy Panki Glinica Ciasna Zborowskie Tanina Pawełki Kalety sztelnica Boronów Wachów Zawadzkie dyskoteka pub bar disco arkady policja akcja interwencja

 


Szymon bandyta Kłosek
 
Data pliku video: 2018-01-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola