Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wspólne działania Policji i Żandarmerii Wojskowej.

Data publikacji: 2018-12-14, Data modyfikacji: 2018-12-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu wraz z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej z Lublińca w ramach akcji "Bezpieczny Pieszy" wspólnie dbają o bezpieczeństwo w rejonach przejść dla pieszych, a także sprawdzają czy piesi użytkownicy ruchu drogowego i kierujący pojazdami nie przekraczają przepisów ruchu drogowego w rejonach tych przejść.

Pełna treść wiadomości na: lubliniec.slaska.policja.gov.pl/k13/informacje/wiadomosci/249514,Wspolne-dzialania-Policji-i-Zandarmerii-Wojskowej.html
lubliniec.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: lubliniec.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola