Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

#4 Lajtowe Dolomity OFF ROAD Team Lubliniec Honda Crv rd1 Opel Frontera Jeep Wj

 
Zapraszam do obejrzenia i do wspólnych wyjazdów z nami :) Wbijajcie na Naszą stronę Facebook "OFF ROAD Team Lubliniec" facebook.com/offroadteamlubliniec Zapraszam również na Naszą stronę Facebook "CR-V Team Honda Poland" facebook.com/crvteampl/ oraz forum: crv-team.pl/index.php Forum poświęcone miłośnikom samochodów Honda CR-V, pomoc techniczna, wspólne spoty i zloty, tam też znajdziecie moją rudą Hanie oraz modyfikacje których w niej dokonałem. Mile widziane łapki w górę i zachęcam do subskrypcji kanału. Pozdrawiamy !!! Zobacz Moje pozostałe filmy :) subtitles in English: I invite you to watch and to joint trips with us :) Visit our Facebook page "OFF ROAD Team Lubliniec" facebook.com/offroadteamlubliniec I also invite you to our Facebook page "CR-V Team Honda Poland" facebook.com/crvteampl/ and forum: crv-team.pl/index.php A forum dedicated to car enthusiasts of Honda CR-V, technical support, joint spots and gold, there you will find my crv and modifications which I made in it. We welcome your feet up and encourage you to subscribe to the channel. Best Regards !!! See My other movies!

 


Szymon Hiena OFF ROAD TEAM LUBLINIEC
 
Data pliku video: 2018-02-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubliniecki

Powiat lubliniecki – powiat w województwie śląskim z siedzibą w Lublińcu. Znajduje się na pograniczu Niziny Śląskiej i Wyżyny Śląskiej. Gminy, które do niego należą, to Lubliniec, Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków oraz miasta Lubliniec i Woźniki. 


Powiat może się pochwalić olbrzymią ilością lasów, co umożliwia polowania, zbieranie grzybów i relaks na świeżym powietrzy w urokliwych miejscach. Najbardziej znanym jest Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Idąc szlakiem architektury drewnianej turyści mają możliwość zwiedzić liczne zabytkowe kościoły.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola